ריהוט מעץ

ריהוט מעץ משמש, לרוב, לעיצוב כפרי או בורגני אותנטי, או באופן מובן יותר – לעיצוב קלאסי. נעשה שימוש בחומר גלם זה גם בעיצוב מודרני, לפרקים. ריהוט מעץ ממחסן עצים הנו עמיד, חזק ואיכותי במיוחד, שכן הוא נרכש מספק שמכיר, יודע ועובד שנים עם עץ. ריהוט מעץ שמוסדר במחסן עצים הוא ריהוט בטיחותי, ידידותי למשתמש ומספק את כל מה שצריך לכינון תשתית ישיבה או תשתית שולחנית בבית הלקוח ובבית העסק.

ריהוט מעץ ממחסן עצים – כל היתרונות

  • גיבוש תבנית עיצובית של ריהוט מעץ על פי הזמנה.
  • עבודה עם כל סוגי העצים: מולבנים, מבוקעים, כהים ובהירים.
  • עבודה עם חומרי גלם מגוונים: אגוז מבוקע "לאמי", אגוז אמריקאי, אלון, אלון פירוקים בוק, ועוד.
  • אספקת כל סוגי הריהוט: שולחנות, כסאות, ארונות, מזנונים, שידות ועוד.
  • שירות יסודי ומתקדם לכל לקוח בהתאם לייעוד העיצוב והשימוש.
  • אספקת ריהוט מעץ ייעודי לשימוש בגינות, חצרות, פתיו ומרחבים פתוחים אחרים.
  • עמידה ביעדי הלקוח לאשורם: כל אחד יקבל בדיוק את המענה התשתיתי הרצוי.

ריהוט מעץ מטעם מחסן עצים מספק ללקוח את התשתית המובילה בתחום הישיבה, האחסון והשולחנות. הלקוח נהנה מעבודת גימור מתקדמת שנעשתה במנסרות מובילות בעולם וזוכה לליווי צמוד של מומחי עצים המספקים את ההתאמה המושלמת לכל יעד. ריהוט מעץ שנרכש במחסן עצים הוא האיכותי והמוביל ביותר בתחום, חף מתקלות ומספק את היעדים המדויקים לכל לקוח.

מסביב לשולחן – ריהוט מעץ ברמה אחרת

במחסן העצים "מסביב לשולחן" מספקים לכל לקוח ריהוט מעץ בהתאם ליעדי עיצוב ופונקציות שימוש: פנימי או בחצר. "מסביב לשולחן" עובדת עם מנסרות מובילות בארה"ב, אירופה ואפריקה ומייבאת עצים מיוחדים ונדירים לייצור רהיטים. מחסן עצים זה מבסס את פועלו על יצרנות מקורית, תוך ביסוס עבודות איכות על פי הזמנה. עובדי מחסן העצים חיים את עולם העץ יום יום ומספקים את המענה המושלם לכל צרכן רהיטים. ניתן מענה לבתי אב, בתי עסק, מוסדות, ארגונים ותאגידים גדולים ובינוניים, ועוד. ריהוט מעץ מטעם מחסן העצים "מסביב לשולחן" מגשים עבור כל קניין את היעד המדויק שלו , תוך ליווי של צוותי מכירה וייעוץ עד להגעה לתוצאה המושלמת הן בעיצוב והן באופני השימוש ברהיט, במבנה או מחוצה לו.

שולחן עץ מלא 6
שולחן עץ מלא 3
שולחן עץ מלא 2