מדרגות

מדרגות עץ מלא מוכנות להדבקה והרכבה קלה ומידית למתקין המקצועי וגם לאדם הפרטי.
קיים במלאי עץ אלון מבוקע ועץ אלון נקי כמו גם הכנת מדרגות לפי מידה ממגוון העצים שבמחסן.

מדרגות עץ הן אחד האלמנטים היפים והפרקטיים ביותר בעיצוב הפנים המודרני. היתרון הגדול של מדרגות עץ הוא האופן בו הן מצליחות להשתלב באופן הרמוני בכל סוג של חלל: כשמדובר בעיצוב כפרי או עתיק, מדרגת עץ מהווה המשך ישיר לאווירה הכללית של המרחב. כשמדובר בעיצוב מודרני, מדרגות עץ מצליחות להשתלב היטב גם כששאר האלמנטים במרחב הן בצבעוניות נועזת או לחלופין בלבן נקי וסטרילי, המאפיין את הסגנון הזה. גם סגנונות עיצוב חדשים יותר כמו עיצוב עם בטון, משלבים בתוכם בהצלחה מדרגות עץ המתכתבות עם הקרירות של הבטון ומעניקות לו ניגודיות נעימה. כמובן שלצד ההיבט האסתטי, מדרגת עץ צריכה להיות גם חזקה ועמידה. בין אם מדובר בגרם מדרגות בבית פרטי ובין אם מדובר על מבנה מוסדי או בית אוכל, מדרגות עץ איכותיות הן יציבות, עמידות בפני דריכות מרובות ולא מתבלות מהר.

עולים לשלב הבא עם מדרגות עץ של "מסביב לשולחן"

"מסביב לשולחן" הינו מחסן עצים ייחודי המציע בין השאר גם מדרגות עץ עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. מסביב לשולחן הוקם מתוך הבנה מעמיקה בתחום של מדרגות עץ ועיצוב בעץ ולכן ביקור במקום ילווה בייעוץ מקצועי של הצוות המוביל ובמיוחד בכל מה שקשור לתחום של מדרגות עץ. המלאי של מסביב לשולחן כולל מדרגות עץ מעץ אלון מבוקע ואלון נקי – שניהם אסתטיים ועמידים מאוד. בנוסף, יש אפשרות לבניה של מדרגות עץ בהתאמה אישית מתוך המלאי הנמצא במחסן, כולל מידות חריגות ובקשות מיוחדות. המדרגות מגיעות כשהן מוכנות להדבקה והרכבה מידיים, גם עבור מתקינים מקצועיים וגם עבור האדם הפרטי ובכל מקרה ניתן תמיד להתייעץ עם צוות "מסביב לשולחן" שישמח לעמוד לרשותכם בכל הקשור לנושא של מדרגת עץ, הרכבה, התאמה לחלל ועוד.

בואו עכשיו והתקינו מדרגות עץ חלומיות

המחסן של מסביב לשולחן זמין עבורכם עם מדרגות עץ לכל צורך ולכן אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהמבחר העצום והשירות האדיב, שיסייעו לכם לצאת מהמקום עם מדרגות עץ מרהיבות ומוכנות להתקנה במהירות. בין אם אתם עורכים שיפוץ במבנה קיים וזקוקים לשדרוג של החלל ובין אם אתם מתכננים חלל חדש לגמרי, מדרגות עץ של מסביב לשולחן הן הפתרון האידיאלי והן מה שיהפוך את המרחב למקורי ומזמין. אם אתם זקוקים לייעוץ ולהזמנת מדרגת עץ בהתאמה אישית, צרו עמנו קשר ונשמח לגייס את כל הידע המקצועי שלנו בתחום על-מנת להעניק לכם מענה מדויק ומקיף.

צרו עמנו קשר