פלטת עץ היא הבסיס לכל עבודה בעץ, החל ממדפים קטנים המיועדים לשימוש ביתי וכלה בנגרות ובניית ריהוט מאסיבי ועמיד מעץ. גם מפעלים קטנים וגדולים זקוקים למבחר של פלטות עץ לשימוש תעשייתי מגוון. וכל אלו ועוד יכולים למצוא מבחר פלטות עץ במחסן העצים של מסביב לשולחן. הדבר החשוב ביותר לגבי הנושא של פלטת עץ הוא האיכות שלה. ככל שהפלטה איכותית יותר, כך מה שיבנה ממנה יגלם בתוכו את אותה איכות ויהיה עמיד לאורך זמן. רהיטים ואקססוריז העשויים מעצים ברמה גבוהה, יכולים להחזיק שנים רבות ולשמש את בעליהם מבלי חשש לבלאי או להימצאות מזיקים שיוציאו את האלמנטים מעץ מכלל שימוש. לכן, חשוב לבחור בחברה המציעה פלטות עצים איכותיים מאוד, מבחר גדול העונה על שלל צרכים ביתיים ותעשייתיים וכמובן שירות חם ואדיב שהופך את הקניה למשתלמת ונעימה.

"מסביב לשולחן" מציעה לכם מבחר עצום של פלטות עץ

אחד היתרונות המשמעותיים של מחסן העצים של "מסביב לשולחן" הוא המבחר הגדול של פלטות עץ שניתן למצוא בו. אנו מציעים פלטות עץ מסוגים כמו:

  • אגוז אמריקאי/אקפליפטוס מעושן/אלון MDF פורניר
  • אגוז אמריקאי/אגוז מבוקע לאמי
  • אגוז אמריקאי/אלון פירוקים/בוק רב שכבתי על בירץ'
  • בוצ'ר אגוז אמריקאי/אגוז אפריקאי/אלון/בוק
  • בוק רב שכבתי
  • לאמי חביות יין

ועוד מבחר פלטות עץ מסוגים שונים, כולל סוגים מיוחדים, עצים מפירוקים ועצים לפי דרישת הלקוח ובהתאמה אישית. אנו מקפידים מאוד על איכות הפלטות, המיובאות נקיות ממסמרים ומזיקים הישר מהמנסרות המובילות באירופה ובארצות הברית. אל כל אלו מתלווים הניסיון העצום שלנו בתחום והשירות האדיב של מסביב לשולחן, המתייחס לכל לקוח כאל VIP, בין אם מדובר במפעל גדול, מרכז נגרות בינוני או לקוח קטן הזקוק למבחר פלטות עצים עבור עיצוב ביתי מרהיב.

בואו למחסן שלנו וצאו עם פלטות עץ וכל מה שאתם זקוקים לו

אנחנו מזמינים אתכם לביקור חווייתי במחסן העצים שלנו, שהוא חגיגה של ממש לאוהבי עץ, ריהוט מעץ ועיצוב עם אלמנטים של עץ מסוגים שונים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם במידה ויש לכם שאלות או בקשות מיוחדות להתאמה אישית ואנחנו נלווה אתכם בין מבחר פלטות עץ במטרה לסייע לכם לדייק את הצרכים שלכם ולבחור ביחד אתכם פלטות עצים שישרתו אתכם היטב. צרו עמנו קשר כבר עכשיו או הגיעו למחסן העצים שלנו ותוכלו להתחיל ולסיים את התהליך של בחירת פלטות עץ בקלות ובמהירות, מבלי להזדקק לספקים נוספים.

צרו עמנו קשר